UWAGA!

Grand Prix Polski (brydż sportowy)

Od początku roku trwają prestiżowe rozgrywki o Grand Prix Polski 2007 w brydżu sportowym. Wysoką lokatę w rankingu Grand Prix Polski zajmuje elbląski arcymistrz międzynarodowy Bogusław Gierulski, reprezentant Polski na Mistrzostwa Świata w Chinach.

Po rozegranych do tej pory 12 turniejach brydża sportowego, z których najlepsze wyniki indywidualne uwzględniane są w punktacji Grand Prix Polski 2007, sklasyfikowano ponad 2200 zawodniczek i zawodników ze wszystkich okręgów kraju. Stawce pretendentów do zwycięstwa przewodzi Andrzej Lućko, arcymistrz międzynarodowy z Łodzi, który zgromadził 419,85 proc. w najwyżej ocenionych miejsc zajętych w turniejach.
     Bogusław Gierulski, elbląski arcymistrz międzynarodowy, potwierdza wysokie umiejętności, zajmując w rankingu Grand Prix szóste miejsce z dorobkiem 416,90 proc.
     Elbląski arcymistrz 3 września w barwach narodowej reprezentacji Polski, w której zagrają Bartosz Chmurki, Piotr Gawryś i Jerzy Skrzypczak, rozegra mecz z reprezentacją Kanady. To ciekawy pojedynek, bowiem obie reprezentacje będą reprezentowały swoje kraje na największym światowym turnieju Bermuda Bowl.
     Sympatyków brydża sportowego informujemy, że przebieg meczu Polska - Kanada będzie można obserwować na żywo w internecie na Bridge Base Online. Rozpocznie się on o godz. 19.
     Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
AM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama