UWAGA!

IX Mistrzostwa Elbląga (biegi na orientację)

Elbląski Klub Orienteeringu Gryf wraz z 16. Pomorską Dywizją Zmechanizowaną organizują w sobotę 15 września IX Otwarte Mistrzostwa Elbląga w biegach na orientację. Terenem sportowej rywalizacji będzie leśny park Bażantarnia.

Mistrzostwa mają formułę otwartą, a to oznacza, że praktycznie każdy może spróbować swoich możliwości w bieganiu na orientację. Zawody będą rozgrywane w czterech kategoriach (dziewczęta i chłopcy): szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne oraz w kategorii open kobiety i mężczyźni. Najlepsze trójki w każdej kategorii otrzymają puchary, upominki i dyplomy.
     Start do biegów nastąpi z polany z wiatami w Bażantarni o godz. 10. Zgłoszenia uczestnictwa w zawodach do 14 września przyjmowane są telefonicznie nr 055 230 22 47 lub 505 246 602. Można także zgłosić start w zawodach w dniu ich rozpoczęcia do godz. 9 na polanie z wiatami.
     Równolegle rozegrane zostaną otwarte zawody o puchar dowódcy 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej z okazji 88 rocznicy jej powstania.
     Zachęcamy nie tylko elblążan do startu i kibicowania.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama