UWAGA!

Jak unikać przemęczenia i kontuzji w sportach wytrzymałościowych?

 Elbląg, Jak unikać przemęczenia i kontuzji w sportach wytrzymałościowych?

W sobotę, 9 marca o godz.17 w Elbląskim Parku Technologicznym w sali wykładowej ul. Sulimy 1 odbędzie się wykład dr Bogusława Tołwińskiego – trenera triathlonu i aktywnego zawodnika od 1994 roku, trenera Marcina Florka i pierwszego trenera triathlonu Roberta Karasia, fizjologa wysiłku sportowego oraz wykładowcy Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie z zakresu psychologii pozytywnej w sporcie.

Gościem specjalnym będzie Marcin Florek organizator zawodów triathlonowych Garmin Iron Triathlon, 12-ty zawodnik Mistrzostw Świata w triathlonie w kat.U-23 w 2006 roku. Celem wykładu będzie zapoznanie zainteresowanych osób z przyczynami powstawania przemęczenia, przetrenowania, a w konsekwencji kontuzji prowadzących coraz częściej do nazbyt szybkiej rezygnacji z uprawiania sportu z przyczyn fizycznych lub psychologicznych.
       Zostaną przedstawione „złote zasady” budowania wieloletniej wysokiej sprawności i wydolności zawodników oparte o 25 lat własnych doświadczeń oraz współpracy z ponad 300-stoma zawodnikami ze wszystkich kategorii wiekowych o różnym poziomie zaawansowania od początkującego po mistrza.
       W celu uszczegółowienia tematu oraz spełnienia oczekiwań zainteresowanych zachęcamy do wcześniejszego przesyłania swoich pytań na adres btolwinski@o2.pl
       Po wykładzie odbędzie się spotkanie towarzyskie przy kawie i ciastku w czasie którego będzie można porozmawiać z gościem i prowadzącym oraz miło spędzić czas w gronie znajomych i przyjaciół.
       Zgłoszenia i opłata elektroniczne przez stronę do 08.03.2019.
      
SKS ELaktywni
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama