UWAGA!

Jantar na II Targach Expo

 
Elbląg, Jantar na II Targach Expo
fot. nadesłana

W sobotę, 29 września, „Stowarzyszenie Jantar” weźmie udział w II Targach Elbląg Sport Expo organizowanych przez Urząd Miasta w Centrum Sportowo-Biznesowym w Elblągu.

Elbląg Sport Expo to targi wystawiennicze, podczas, których elblążanie mogą zapoznać się z szerokim wachlarzem ofert sportowo-rekreacyjnych elbląskich firm, stowarzyszeń i klubów sportowych.
       Impreza, która odbędzie się w godz. 11-18 ma zachęcać do aktywnego i zdrowego spędzania wolnego czasu.
      
       Stowarzyszenie „Jantar” zaprezentuję podczas targów całą gamę zajęć tanecznych, które są realizowane w sezonie 2012/2013.
       – Tegoroczna ofert „Promyka” jest bardzo różnorodna. Dla dzieci proponujemy rytmikę, taniec towarzyski, nowoczesny i taniec współczesny. Dorosłym zajęcia w parach: taniec towarzyski lub zmysłowe tango argentino oraz zajęcia solo: energiczną zumbe, aerodance - lady latino, taniec brzucha – mówi Joanna Karpiuk z CT „Promyk”. – Podczas targów elblążanie również będą mogli zobaczyć z bliska nasze trofea oraz suknie tancerek, w których zdobyto tytuł Mistrza Świata Formacji Standardowych w 2010 roku, a w tym roku tytuł Mistrza i Wice Mistrza Polski Formacji Tanecznych.
      
       Podczas targów będzie można też podziwiać pokaz tańców standardowych, który zatańczy para z EKT „Jantar”: Judyta Nowaczyk i Dawid Piotrowski oraz gorące rytmy tańców latynoamerykańskich w wykonaniu Sandry Szczepańskiej i Grzegorza Ślusarskiego, również z EKT „Jantar”.
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama