UWAGA!

Jesienią zdobądź swój Biegun

2018-11-08
07:00
 
Jesienią zdobądź swój Biegun

Biegun to niepowtarzalne i wyjątkowe wydarzenie sportowe. To nie wyścig, a wyzwanie, które każdy zawodnik stawia sobie indywidualnie. Ty decydujesz. Ty biegasz dokładnie tyle, ile będziesz w stanie. Jedynym ograniczeniem jesteś Ty sam. Biegun skonstruowany jest tak, by każdy miał szansę się z nim zmierzyć, czując tym samym, że sprawdza siebie i swoje umiejętności.

Zakończ sezon biegowy w wielkim stylu! Wyjątkowa formuła imprezy polegająca na tym, że to uczestnik sam decyduje ile przebiegnie przyciąga śmiałków z różnych środowisk o różnym stopniu przygotowania kondycyjnego. Biegun jest bardzo pozytywnie odbierany w środowisku sportowym, o czym świadczyć może obecność na starcie ekip biegowych, outdoorowych i crossfitowych: Koniuchy OCR,BigYellowFoot Adventure Challenge, xRunners, Dirty Sparrows, Husaria Race Team, MTB - Małe Trójmiasto Biega, Ebrogym Padł Na Ryj Team czy Wild Team.
       Starannie przygotowana trasa, niebanalne przeszkody i atmosfera zdrowej rywalizacji rozgrzeje do czerwoności największego nawet "zmarźlucha". Na jesień szykujemy dla was 3,5 km pętle, którą będziecie mogli pokonać 1, 2 lub 3 razy! Błotna trasa najeżona przeszkodami sprawi, że poczujecie, że żyjecie!
      
       Uwaga! Nowa formuła!
       Chciałbyś wystartować w Biegun - Siwy Dym ale trochę się boisz? Mamy rozwiązanie dla wszystkich, którym biegi przeszkodowe kojarzą się głównie z błotem, zabawą i dużą ilością śmiechu! Wprowadzamy uproszczoną formułę Before (B4)! Bawcie się, pobrudźcie, i spędźcie miło czas!
      
       Charakterystyka biegu B4? To proste!
       - skrócona trasa (3km)
       - uproszczone przeszkody
       - bez walki o każdą sekundę
       - medal na mecie dla każdego bo pamiątka musi być
      
       Organizatorem biegu jest OCR Events, która powstała pod opiekuńczymi skrzydłami Kolibki Adventure Park Gdynia – twórcy Bieguna oraz organizatora Biegu Morskiego Komandosa,
       I Mistrzostw Polski OCR, a także Mistrzostw Europy OCR w 2019 roku.
       Więcej informacji i zapisy na stronie. Strona na FacebookuElektroniczne zapisy.
      

       ---- artykuł sponsorowany -----

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej