UWAGA!

Jeździecka niedziela w Okólniku

 Elbląg, Jeździecka niedziela w Okólniku

Fundacja Końskie Zdrowie zaprasza na Zawody Towarzyskie w skokach przez przeszkody #31lecie FKZ, które rozegrane zostaną na terenie fundacji w Elblągu przy ulicy Okólnik 4 w najbliższą niedzielę (17 września). Liczne grono zawodników już szykuje się na zmagania na parkurze.

Podczas zawodów rozegrane zostaną 4 konkursy, od wysokości 60cm do ciekawego i widowiskowego konkursu z wyborem trasy na wysokości przeszkód 90cm. Mamy nadzieję na liczny udział publiczności w tym dniu. Jest to wyjątkowy, elegancki i widowiskowy sport i wierzymy, że pasja jeździecka jest najzdrowszym uzależnieniem.

Dodać trzeba także, że dzięki wsparciu firm oraz osób prywatnych na kibiców i wszystkich którzy odwiedzą Nas w tym dniu czekać będą końskie atrakcje dla każdego: jednorożec dmuchaniec, przeszkody hobbyhorse a także przejażdżki na kucykach dla najmłodszych, zaś dzięki udziałowi pozostałych sponsorów: DRE Drzwi, Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjne, Awangarda sc, You & Your Horse, Jarpol, Horse Universe i Końska Cukierenka – mamy wyjątkową pulę atrakcyjnych nagród i wyróżnień, a dla koni kosze pełne jabłek.

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników jeździectwa na jeździecką niedzielę w naszym mieście

Wstęp wolny.

Ewa Obrycka-Błaut, Fundacja Końskie Zdrowie

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama