UWAGA!

Już tańczą

Elbląg, Już tańczą
(fot. Damian Matwiejczyk)

Około 300 uczniów elbląskich podstawówek wzięło udział we wczorajszym turnieju „Już tańczę” w Światowidzie.

W II Turnieju Tańca Sportowego “Już tańczę”, który odbył się wczoraj wieczorem w sali sportowej Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej “Światowid”, swoje umiejętności prezentowali uczniowie elbląskich szkół podstawowych. Poloneza, walca angielskiego, walca wiedeńskiego i cha-chę tańczyło około 150 par. Zmagania najmłodszych tancerzy obserwowało 500 widzów.
     Uczniowie biorący udział w turnieju podzieleni zostali na trzy grupy, w związku z tym odbyły się trzy finały. W finale A najlepiej zaprezentowała się para: Agata Tomczyk i Agnieszka Demidziuk ze Szkoły Podstawowej nr 4, drugie miejsce zajęły Marcelina Kudryk i Aleksandra Morawska (SP 14), a trzecie – Anna Suchojad i Szymon Sadowski (SP 8).
     W finale B pierwsze miejsce zajęła para Paulina Pawłowska i Paulina Danielek (SP 4), drugie – Anna Nowak i Paulina Puchała (SP 18), a trzecie – Monika Barczak i Monika Kapusta (SP 19).
     W finale C na najwyższym miejscu podium stanęła para Kamila Mazurczak i Patryk Więcławski (SP 9), drugie miejsce zajęli Ola Żuralska i Damian Koterna (SP 11), a trzecie – Ania Małkińska i Małgorzata Suchodolska (SP 25). Puchar dla szkoły, z której najwięcej par uczestniczyło w turnieju, zdobyła Szkoła Podstawowa nr 19.
     II Turniej Tańca Sportowego „Już tańczę” odbył się w ramach programu „Taniec sportem wszystkich elbląskich dzieci”, dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama