UWAGA!

Kacper Wojciechowski z brązem mistrzostw Polski

 
Elbląg, Kacper ze swoim trenerem
Kacper ze swoim trenerem (fot. nadesłana)

W Opolu odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w judo. W dwudniowych zawodach wzięło udział prawie 500 zawodników z 80 polskich klubów, w tym elblążanie z UKS Tomita.

Elblążanie, jak stwierdził trener Zbyszek Wołoszyn, spisał się bardzo dobrze na tak trudnych i mocno obstawionych zawodach:
       Kacper Wojciechowski – kat. 81kg – w swojej kategorii wagowej miał 14 przeciwników. Mimo przegranej pierwszej walki w kolejnych trzech starciach pokazał swoje umiejętności i waleczność i wywalczył zasłużone trzecie miejsce.
       Dominik Filipowicz – kat. 66kg – startował po raz pierwszy w mistrzostwach Polski. W swojej kategorii wagowej miał aż 45 przeciwników. Stoczył pięć bardzo dobrych walk, z czego trzy zwycięskie. Ostatecznie uplasował się na dziewiątym miejscu.
       Monika Wołoszyn – 48kg - również po raz pierwszy walczyła w zawodach takiej rangi, a w swojej kategorii wagowej miała 23 przeciwniczki. Monika na tatami wychodziła 6 razy, z czego cztery razy zwyciężyła. W walce o trzecie miejsce uległa swojej przeciwniczce i ostatecznie zajęła piąte miejsce.
      
UKS Tomita
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama