UWAGA!

Kadr z Baltic Cup

Elbląg, Kadr z Baltic Cup

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” przypomina, że do 12 października można przysyłać zdjęcia na konkurs „10 lat Baltic Cup w obiektywie”.

Zdjęcia z poprzednich edycji Międzynarodowego Festiwalu Tańca Baltic Cup posłużą do organizacji wystawy, która pokaże festiwal i tancerzy na przestrzeni dziecięciu lat.
       Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych – dla osób do 18 roku życia i powyżej 18 lat. Zdjęcia mogą być kolorowe lub czarno-białe (w konkursie nie biorą udziału slajdy), a ich format powinien mieć minimum 13x18 cm (maximum nie zostało określone).
       Prace nadesłane na konkurs powinny być opisane na odwrocie (imię i nazwisko, wiek autora pracy, dokładny adres placówki lub adres zamieszkania, telefon kontaktowy). Należy je przesłać w opakowaniu zapewniającym bezpieczne dotarcie przesyłki do 12 października na adres: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, Plac Kazimierza Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg.
       Ogłoszenie wyników nastąpi w czasie uroczystego otwarcia wystawy 20 października w Centrum Sportowo-Biznesowym przy ul. Grunwaldzkiej 135.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama