UWAGA!

Klasa o profilu pływackim

Rozwój bazy sportowej w mieście sprzyja tworzeniu zaplecza dla sekcji wyczynowych w elbląskich klubach. Zapowiedź budowy nowej krytej pływalni w mieście sprawiła, że w Szkole Podstawowej nr 15 prowadzony jest nabór dzieci do I klasy z grupą o profilu pływackim.

Dzieci, które zakwalifikują się do grupy pływackiej, będą miały zajęcia na basenie trzy razy w tygodniu. Prowadzić je będzie trenerka Małgorzata Witkowska, aż do klasy III. Dzieci będą się uczyły pływania w czterech stylach, a następnie doskonaliły techniki pływackie. Po trzech latach, w klasie IV, najbardziej utalentowane zasiliłyby sekcję pływacką klubu sportowego.
     Zainteresowani ofertą rodzice mogą uzyskać szczegółowe informacje na temat naboru dzieci do szkoły w sekretariacie SP 15 przy ul. Modlińskiej 39. Telefon kontaktowy 055 234 09 98.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • o fajne u nas tego brakuje na zzachodzi sa klasy zaoasnicze plywackie, kierowcow rajdowych, judokow, basebaklistow, poetow a uas lipa
 • ...a gdzie niby ma być ta nowa plywalnia, w nowym papierowym aquaparku ??? Och Sloninka- dużo zamieszania- zero konkretów?? Gdzie te super inwestycje, gdzie nowe miejsca pracy ???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  EBląg(2007-04-20)
 • taka klasa powinna powstaćna poziomie gimnazjum,w tym wieku dzieci już intensywnie trenują ,treningi są o 6 rano, w tym przypadkumożna by je przesunąć np. na godz.7 i dopasować plan lekcji i treningów Myślę,że chętnych by nie zabrakło- 2 kluby pływackie,pięcioboiści, traiatloniści.
Reklama