Kolejny medal Kacpra

Elbląg, Kolejny medal Kacpra

Kacper Lewalski zdobył brązowy medal na odbywających się w Kwidzynie mistrzostwach Polski w biegach przełajowych. Zawodnik MKS Truso trasę liczącą trzy kilometry pokonał w czasie 8:32 minuty.

W sobotę (28 listopada) zawodnicy MKS Truso wystartowali w odbywających się w Kwidzynie mistrzostwach Polski w biegach przełajowych. Wśród elblążan najlepszy wynik osiągnął Kacper Lewalski, który w kategorii do lat 18 był trzeci na 3 kilometry z czasem 8:32 minuty. Do zwycięzcy Krzysztofa Różnickiego z Cartusii Kartuzy stracił 12 sekund.

Na 5 kilometrów w kategorii do lat 18 Alex van Iepperen został sklasyfikowany na 28. miejscu (16:55 minuty). Inez Stefanowicz była 30 (6:39 minuty). na 2 kilometry do lat 18. W tym samym biegu Emilia Kalinowska uplasowała się na 42. pozycji (6:56 minuty). Na 3 kilometry Patrycja Radzikowska była 41. z czasem 12:11 minuty.

W kategorii do lat 20 Maja Dalidowicz na 2 kilometry była 18 z czasem 6:38 minuty.