UWAGA!

Konstancin, Słupsk i Frankfurt (boks)

Po udanych walkach na bokserskich turniejach w Bydgoszczy i Gdyni elbląscy pięściarze nie mieli zbyt wiele czasu na odpoczynek. Najlepsi z nich wyjechali na kolejne zawody do Konstancina i Słupska, a Adam Kośmider - na zgrupowanie kadry narodowej do Frankfurtu nad Odrą.

Dziewięciu elbląskich zawodników wystartuje w szóstej edycji bokserskiego Grand Prix Polski Seniorów w Konstancinie. Krzysztof Stemplewski, trener klubu Kontra na ten ważny sprawdzian desygnował Haika Gregoriana, Andrzeja Kulika, Krzysztofa Stemplewskiego, Pawła Grabowskiego i Krzysztofa Bączka. Natomiast Hieronim Kozakiewicz, szkoleniowiec KSW Tygrys, do walk w Grand Prix przygotował Sebastiana Wołkowskiego, Krzysztofa Ciereszko, Mariusza i Damiana Kośmidrów oraz Marcina Pryczka.
     Działacze boksu w Słupsku wspólnie ze Szwecją organizują mini mistrzostwa Europy w boksie, połączone z tradycyjnym turniejem „Srebrne rękawice”. Z Elbląga w tych turniejach wezmą udział Paweł Czajka, Haik Gregorian, Maciej Kulik i Michał Łoniewski (Kontra) oraz Maciej Rzempołuch i Grzegorz Tyczkowski (Tygrys).
     Natomiast Adam Kośmider został powołany w skład kadry narodowej kadetów i w gronie sześciu kadrowiczów w tej kategorii wiekowej i szóstki bokserów juniorów jedzie na zgrupowanie organizowane we Frankfurcie nad Odrą. Polacy będą trenować i toczyć pojedynki z niemieckimi pięściarzami.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • W formie sprostowania-trenerem zawodników UKS "KONTRA" Elbląg jest Krzysztof Stemplewski,a zawodnikiem tego Klubu -Kamil Stemplewski,który przyzwyczaił się w swojej karierze sportowej do różnych imion,ale po raz pierwszy nadano mu imię ojca-pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Rodzina(2006-10-24)
Reklama