UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zająłbyś się chłopie czym poważnym, bicek by ci urósł i w ogóle. Z golfa chceba mieć nie będziesz, skonczy się wiek juniora gdzie konkurencji nie ma żadnej, skończą się sukcesy
  • Na początek naucz się pisać po polsku. Nie znasz się na golfie to się nie wypowiadaj. Za cienki jesteś
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    5
    Kajakarz(2021-05-31)
  • A Ty rozumiem oblatany jesteś w tym sporcie? Bicki to nie wszystko chłopie. Weź się za uczciwe zajęcie to pogadamy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    4
    Triatlonista(2021-05-31)
  • Junior się skończy i zacznie się junior starszy do 25 roku życia i wtedy już go nikt nie zatrzyma. Widziałem go w akcji na polu. Jest niewiarygodny. Piłka ponad 330 metrów. Petarda. Szacunek młody człowieku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    4
    Zaczynam grać w golfa(2021-05-31)
  • A ty byś się zajął czymś innym a nie tylko ludzie komentujesz lubi to niech to robi i niech się cieszy bo nie każdy może sobie na takie coś pozwolić ja go popieram niech dalej robi to co lubi i kocha Nie każdy może spełnić swoje życzenia nawet małe bo nie ma takiej możliwości bo jest niepełnosprawny Wiem coś o tym bo sam jestem niepełnosprawny
  • Mieć pasję w życiu w trakcie edukacji. Coś pięknego. To ja wyczytałem w artykule. A wylewać swoje frustracje i teorie o wielkim bicepsie to możesz pod budką z piwem.
Reklama