UWAGA!

Kupując bilet spełnił marzenia syna

 
Elbląg, Kupując bilet spełnił marzenia syna
fot. nadesłana

Kilka dni temu poinformowaliśmy was o niespodziance, która czeka przyszłego posiadacza piątego karnetu na mecze Olimpii. Na szczęśliwca nie trzeba było długo czekać. W poniedziałek w siedzibie klubu zameldował się Pan Radosław i stał się piątą osobą, która wszystkie mecze domowe na Agrykola 8 będzie mogła oglądać z wysokości trybun.

Specjalnie dla niego nasz zawodnik Kamil Wenger przygotował podpisaną przez wszystkich zawodników koszulkę meczową z numerem 5 i obiecał wręczyć ją wiernemu kibicowi. Kamil słowa dotrzymał i Pan Radosław wraz z synem zostali zaproszeni do klubu, gdzie otrzymali wyjątkowy prezent z rąk naszego obrońcy. Dodatkowo mieli okazję poznać szatnię, przybić piątkę z każdym piłkarzem Olimpii i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Mały Wojtek miał też przyjemność porozmawiać chwilę ze swoim idolem Antonem Kolosovem, a zapytany o przewidywany wynik najbliższego spotkania z Radomiakiem z pełnym przekonaniem powiedział: „1:0 dla Olimpii!”.
       Wojtusiowi i jego tacie serdecznie gratulujemy i już niebawem widzimy się na stadionie!
       Jednocześnie przypominamy, że nadal trwa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2018/2019! W tym tygodniu biuro jest otwarte w godz. 10-15, a w przyszłym za wyjątkiem 27.02 (biuro nieczynne) w godz. 10-18. Wszystkich gorąco zapraszamy do kupowania karnetów i wspierania drużyny w walce o pozostanie w II lidze.
       Pełną informację dotyczącą cen karnetów i biletów na wiosenne mecze znajdziecie tutaj.
      
      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama