UWAGA!

Kurs dla młodych żeglarzy

Elbląg, Kurs dla młodych żeglarzy

Harcerski Ośrodek Wodny „Bryza” oraz Komenda Hufca ZHP Elbląg zapraszają elbląską młodzież do wzięcia udziału w programie edukacji żeglarskiej „Junga i Kadet”. Spotkanie organizacyjne już dziś.

Jest to cykl zajęć edukacyjnych o tematyce żeglarskiej, opracowany na podstawie programu Polskiego Związku Żeglarskiego. Zajęcia składają się z części teoretycznej, która odbywa się w siedzibie Centrum Współpracy Transgranicznej przy ul. Warszawskiej 55 i praktycznej - w HOW „Bryza”.
       Zajęcia teoretyczne obejmują: wybrane przepisy żeglarskie, budowę i obsługę jachtów, teorię żeglowania, podstawy ratownictwa wodnego, autoratownictwo, podstawy pierwszej pomocy, prace bosmańskie.
       Na zajęcia praktyczne składają się: manewrowanie jachtami, cumowanie, obracanie jachtami przy kei, udział w regatach oraz rejsy szkoleniowe, zajęcia praktyczne z ratownictwa wodnego, podstawy pierwszej pomocy i autoratownictwa.
      
       Spotkanie organizacyjne odbędzie się dziś (25 września) o godz. 17 w Centrum Współpracy Transgranicznej - Hufiec Elbląg ZHP, ul. Warszawska 55. Szczegółowych informacji udzieli komendant HOW „Bryza” hm. Mariusz Gągalski, tel. 502 101 142.
       Zajęcia są bezpłatne. Projekt finansowany jest przez Urząd Miejski w Elblągu.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama