UWAGA!

Kurs sędziowski (piłka nożna)

Zarząd Kolegium Sędziów Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w Olsztynie organizuje kurs na sędziego piłki nożnej. Kurs rozpoczyna się 26 maja o godz. 9 w Olsztynie przy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 69A, w sali szkoleniowej WM ZPN.

Program kursu obejmuje 60 godzin zajęć szkoleniowych, które odbywać się będą w weekendy. Kandydaci, którzy zgłoszą swój akces do kursu, proszeni są o zabranie ze sobą sprzętu sportowego w postaci koszulki, spodenek, butów sportowych, przyborów toaletowych. W pierwszym dniu szkolenia zostanie przeprowadzony test kondycyjny, po zaliczeniu którego odbędą się zajęcia teoretyczne.
     Każdy kandydat powinien posiadać aktualne zaświadczenie lekarskie informujące o braku przeciwwskazań zdrowotnych co do prowadzenia zawodów piłki nożnej jako sędzia piłkarski.
     Podstawowe warunki, które musi spełniać kandydat: ukończone 18 lat, minimum średnie wykształcenie (ewentualnie kontynuowanie nauki w szkole średniej).
     Niezbędne dokumenty, które kandydaci na sędziów powinni zabrać ze sobą: świadectwo ukończenia szkoły średniej lub dyplom ukończenia wyższej uczelni (w przypadku kandydatów, którzy nie ukończyli jeszcze szkoły średniej, oryginalne zaświadczenie o uczęszczaniu do danej klasy szkoły średniej), dwa zdjęcia formatu paszportowego a także przybory do pisania.
     Więcej informacji można uzyskać u Tomasza Płoskiego pod nr telefonu 501 679 944.
BAR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • No, zapisywac sie wszyscy narzekajacy i marudzacy na prace arbitrow. Pokazcie wszystkim jak to powinnio sie robic;P
  • ile to kosztuje? najlepszym sedziom i tak estem ja czyli ufo, zawsze sprawieldiwy, powazany i bezwzgledny i kocham lechie gdansk i arke gdynie
Reklama