UWAGA!

Kwalifikacje na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (boks)

Polski Związek Bokserski zakwalifikował do startu w XV Młodzieżowych Mistrzostwach Polski o puchary Polskiego Komitetu Olimpijskiego 71 zawodników w 10 kategoriach wagowych. W tym gronie jest 10 bokserów z Warmii i Mazur.

Kwalifikacje do startu w mistrzostwach uzyskali pięściarze, którzy uczestniczyli w eliminacjach na szczeblu okręgów bokserskich, rywalizowali na turniejach, a uzyskane przez nich wyniki były przeliczane na punkty rankingowe.
     Z Warmińsko-Mazurskiego Okręgu Bokserskiego nominacje upoważniające do startu w XV MMP uzyskali: z UKS Kontra Elbląg - Kamil Stęplewski (kat. 64 kg), Leszek Burchardt (69 kg), Bartosz Sitkowski (75 kg), Paweł Grabowski (+91 kg); z KSW Tygrys Elbląg - Sebastian Wołkowski (51 kg), Krzysztof Ciereszko (64 kg), Mariusz Kośmider (69 kg); z Mazura Ełk - Michał Syrowatka (60 kg), Szymon Brzęk (69 kg); z Zatoki Braniewo - Damian Jurewicz (64 kg).
     Mistrzostwa odbędą się w dniach 20-23 września w elbląskiej hali MOS przy ul. Kościuszki. Patronat medialny nad zawodami przyjęła nasza redakcja.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama