Lider z Elbląga (A-klasa)

Po zwycięstwie 1:0 nad GLKS Gronowo Elbląskie nowym liderem został Mlexer Elbląg. Dotychczas zajmujący pierwsze miejsce Huragan spadł na trzecią pozycję.

W wyjazdowym pojedynku z GLKS Gronowo Elbląskie elblążanie od początku zagrali nastawiając się na grę z kontry. W pierwszej połowie częściej przy piłce byli gospodarze, a Mlexer wyprowadzał szybkie kontrataki. Gości od utraty bramki dwukrotnie uratował słupek, natomiast w odpowiedzi Mlexer nie wykorzystał dwóch sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali. Na minutę przed przerwą bramkę zdobył dla elblążan Piotr Kołecki.
     W drugiej odsłonie tego pojedynku Mlexer mógł podwyższyć prowadzenie, jednak zmarnował kilka dogodnych sytuacji. W ostatnim kwadransie gry zupełnie zepchnięci do obrony elblążanie powstrzymywali jedynie szaleńcze ataki gospodarzy.
     Niespodziewanej porażki doznał natomiast dotychczasowy lider Huragan Żabianka Żabi Róg, który uległ na własnym boisku Granicy Zagaje 0:1. Po tej porażce zespół z Żabiego Rogu spadł na trzecią pozycję w tabeli.
     Pewne i wysokie zwycięstwo odnieśli Czarni Małdyty pokonując Asmet Wojciechy 5:2. Tabelę z zerowym kontem punktowym zamyka Piast Wilczęta, który tym razem bliski był wywalczenia jednego punktu, ale ostatecznie przegrał u siebie z Victorią Rychliki 2:3.

Komplet wyników 4. kolejki: GLKS Gronowo Elbląskie - Mlexer Elbląg 0:1, Czarni Małdyty - Asmet Wojciechy 5:2, Piast Wilczęta - Victoria Rychliki 2:3, Zalew Frombork - Polonia II Pasłęk 1:1, Agat Jegłownik - GLKS Miłakowo 2:1, Huragan Żabianka Żabi Róg - Granica Zagaje 0:1.

• Brawo Mlexer, oby tak dalej!!! Jeżeli dalej będzie wam dopisywało szczęście jak do tej pory, to macie mistrza w kieszeni!!! Powodzenia!
    0
    0
    kibic mlexera(2004-09-14)
  • pytanie brzmi: czy klub stac na awans?
    0
    0
    były mlexerowiec(2004-09-14)
  • mlexerek stac na wszystko!! :P
  • Z taką grą jaką MLEXER zaprezentował w Gronowie o awansie może zapomnieć. Choć uważam że stać chłopaków na więcej. Prawda że piłka nożna polega na strzelaniu bramek ale w niedziele był tylko tłem dla POMOWCA. Przez 60 minut meczu była OBRONA CZĘSTOCHOWY. Owszem były kontrataki i nwet 100% sytuacje ale gdyby mecz zakończył się wynikiem 7:1 dla gospodarzy nikt z Mlexera nie miałby pretensji. Co do POMOWCA to rozegrał najlepszy mecz od kilku miesięcy i przegrał. Taki jest sport. Jak się chłopaki wstrzelą w sytuacje które wyparcowują bez większych problemów będzie bardzo ciekawie. Jeszcze uwaga do wszystkich zainteresowanych "A" klasą: ŻABI RÓG GRA ZAWODNIKAMI Z HURAGANA MORĄG (IV LIGA) - SPRAWDZAJCIE KARTY !!!!!!!!!! TO CO WYPRAWJAJĄ SĘDZIOWIE NA ICH BOISKU TO CUDA !!! IDĘ O ZAKŁAD ŻE U SIEBIE NIE PRZEGRAJĄ W TEJ RUNDZIE.
  • ZX - więcej obiektywizmu, policzyłeś sytuacje sam na sam w II połowie Mlexera? Pozdrawiam.
  • ty zx chyba byłeś na innym meczu!!! Jakby wynik brzmiał 8:8 to ok bo około tyle sytuacji miały obydwie ekipy. A gadanie że grali defensywnie (obrona częstochowy) to widać że gówno się znasz na piłce. Przypomnę tylko ostatnie mistrzostwa Europy - kto zdobył tytuł? GRECJA i Jak grał? DEFENSYWNIE!!!! I o to chodzi aby nie stracić bramki, a strzelić jedną i wygrać. Mlexer gra teraz brzydką piłkę, nie ma co oglądać, a o awansie jak napisałeś to oni nawet nie myślą bo niby z czym do ludzi jeżeli na mecz jedzie sięw 11 albo w 10 i to bez bramkarza (w Gronowie grali bez bramkarza a i tak chłopaki z Gronowa nic nie strzelili - i kto jest słaby). W tej lidze nie ma miejsca na finezję bo nikt w niej nie potrafi grać w piłkę. Tak więc przemyśl jeszcze raz to co napisałeś i napisz obiektywnie.
    0
    0
    kwiatek(2004-09-15)
  • Kwiatek - nie mam zamiaru z tobą polemizować - oglądaj dalej Mistrzostwa Europy.
  • Jeśli chodzi o statystykę sytuacji sam na sam było jakieś 20:8 na korzyść Gronowa :P Ludzie nie obrażajcie się Chłopaki wygrali I JEST ok. Tak jest napisałem: piłka nożna polega na strzelaniu bramek. Komentarze jak zwykle takie same - PIENIACTWO. Ale i tak jest lepiej niż na stronie ZKS-u.
  • Tego że Gronowo miało przewagę niepodważam, to jest fakt. chodzi mi o to aby pisać obiektywnie. Tak więc Gronowo było z gry lepsze ale mecz wygrał Mlexer bo strzelił jedną bramkę więcej. Proste. Ps. Mam nadzieję że na wiosnę na beznadziejnym boisku (klepisku) Mlexera będzie ciekawiej i przede wszystkim skuteczniej. Powodzenia w następnym meczu dla Gronowa i Mlexera.