UWAGA!

Lodowisko otwarte już od czwartku

 Elbląg, Lodowisko otwarte już od czwartku

Z nowym sezonem zmieniły się dni i godziny korzystania ze ślizgawki na lodowisku „Helena” przy ul. Karowej. Bez zmian pozostają natomiast ceny biletów wstępu na taflę, koszt wypożyczenia łyżew i ich ostrzenia przez osoby prywatne. MOSiR zaprasza elblążan do korzystania ze ślizgawki już od czwartku, 27 września.

– Z roku na rok przybywa chętnych do uczestnictwa w rekreacji na lodzie, tak jak i dzieci oraz młodzieży szkolnej, która podczas dodatkowych zajęć opłacanych przez elbląski samorząd uczy się podstaw jazdy na łyżwach – mówi Marek Wnuk, dyrektor MOSiR. – Nabyte umiejętności młodzi elblążanie doskonalą w klubach sportowych specjalizujących się w jeździe szybkiej na lodzie, short tracku, hokeju i łyżwiarstwie figurowym, a że jest ich coraz więcej, stowarzyszenia sportowe wystąpiły o dodatkowe godziny na treningi. W związku z tym zdecydowaliśmy o wyłączeniu lodowiska na ślizgawkę dla elblążan w poniedziałki i środy. Natomiast tafla będzie udostępniana wszystkim elblążan, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas we wtorki, czwartki, piątki, soboty i niedziele. Utrzymujemy ceny biletów wstępu z poprzedniego sezonu, tak jak i koszt wypożyczenia łyżew oraz ich ostrzenia przez osoby prywatne. Dodatkowo uruchamiamy bufet – informuje dyrektor.
      
       Przypominamy, że pojedyncze zajęcia na lodowisku trwają 50 minut, a we wtorki, czwartki i piątki ze ślizgawki można korzystać w godzinach 18 i 19.W soboty i niedziele ślizgawka będzie udostępniana elblążanom w godz.: 12.30, 13.30, 14.30, 15.40, 16.40 i 17.40.
      
       Kasa biletowa będzie czynna we wtorki, czwartki i piątki w godzinach 16 - 19, a w soboty i niedziele w godzinach 11.30 - 18. Można rezerwować telefonicznie bilety w podanych wyżej godzinach otwarcia kasy po numerem 55 6424531 wew. 31. W celu uniknięcia kolejek przed planowanymi zajęciami MOSiR proponuje wcześniejsze nabywanie biletów i karnetów wstępu.
      
       Cennik:
       bilet normalny na pojedyncze zajęcia 9 zł,
       karnet normalny na 10 dowolnych wejść w sezonie (po wcześniejszej rezerwacji miejsca w kasie) 80 zł,
       bilet ulgowy na pojedyncze zajęcia 6 zł,
       karnet ulgowy na 10 dowolnych wejść w sezonie ( po wcześniejszej rezerwacji miejsca w kasie) 50 zł,
       bilet grupowy płatny od osoby przy grupie powyżej 15 osób 5 zł,
       wypożyczenie łyżew za 1 parę na 1 zajęcia 6 zł,
       ostrzenie łyżew za 1 parę 7 zł,
       szatnia za przechowanie odzieży i butów 1 zł.
      
       Dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama