UWAGA!

Łoniewski na Mistrzostwa Unii Europejskiej (boks)

W reprezentacji Polski na bokserskie Mistrzostwa Unii Europejskiej w Warszawie wystąpi Michał Łoniewski, pięściarz elbląskiego klubu Kontra. To efekt dobrej dyspozycji zawodnika wykazany na zgrupowaniu kadry narodowej w Cetniewie.

Michał Łoniewski został wybrany w skład jedenastoosobowej reprezentacji przez selekcjonera kadry Marka Okroskowicza i będzie walczył w Warszawie na turnieju w dniach 21-27 maja w kategorii wagowej 75 kg. Elblążanin stoczył na ringu 72 pojedynki, z których przegrał tylko 4. Jest ubiegłorocznym mistrzem i tegorocznym wicemistrzem Polski.
     - Nominacja do reprezentacji na prestiżowy turniej Unii Europejskiej jest dla Michała nagrodą za dobrą postawę w walkach na ringu i solidną pracę na treningach - mówi Krzysztof Stemplewski, elbląski trener boksera. - Na zgrupowaniu w Cetniewie miałem też drugiego pięściarza z naszego klubu - Pawła Czajkę, walczącego w kategorii 48 kg. Kadra trenerska zdecydowała, że w Warszawie w tej wadze wystąpi Rajnchold Bromboszcz z klubu Kleofas Katowice. Natomiast Paweł jest przygotowywany do startu na turnieju w Turcji. Dla elbląskiego boksu udział naszych zawodników w turniejach z międzynarodową obsadą jest dużym wyróżnieniem i dobrze świadczy o naszej pracy z młodzieżą.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama