Marcin Florek drugi w Ostrzycach (triathlon)

W VII Międzynarodowych Zawodach Triatlonu „Tylko dla orłów”, jakie rozegrano w Ostrzycach na Pomorzu, z powodzeniem startował Marcin Florek z elbląskiego Truso. Triathlonista zajął drugie miejsce, tracąc do zwycięzcy zaledwie 11 sekund.

Do rywalizacji stanęło 50 zawodniczek i zawodników z krajowych klubów prowadzących sekcje triathlonu. Mieli oni do pokonania 1000 m pływaniem, 32 km na rowerze i 7 km biegiem do mety.
       Pierwszy na mecie zameldował się Filip Przymusiński z Triathlonu Poznań w czasie 1:33,29, a tuż za nim elblążanin Marcin Florek z Truso w czasie 1:33, 40. Do pierwszego miejsca zabrakło Florkowi zaledwie 11 sekund. Zawody ukończyło 48 uczestników.