UWAGA!

Medale Delfina z Giżycka (pływanie)

Na zawodach pływackich w Giżycku młodzi pływacy z elbląskiego UKS Delfin 2 zdobyli 15 medali i zajęli drużynowo piąte miejsce na 11 startujących drużyn.

Do Giżycka z Delfina pojechało 20 osób, które dzielnie walczyły o medalowe trofea. Najcenniejsze złote wypływali: Agata Maciesza na dystansach 100 m w stylach dowolnym i zmiennym, Antonina Stella na 50 i 100 m klasycznym, Dawid Siudziński 100 dowolnym i 100 grzbietowym, Patrycja Buchalska 100 grzbietowym (wszyscy rocznik 1996) i Jakub Maciesza na 50 m w ośmiolatkach.
     Srebrne medale w dziesięciolatkach zdobyli: Patrycja Terach na 50 i 100 klasycznym i Agata Zielińska 100 grzbietowym, a także w jedenastolatkach Agata Zielińska na 100 m w stylu grzbietowym. Brązowe medale wywalczyli: Kinga Terach 100 dowolnym i Dominika Fercho 100 klasycznym w dziesięciolatkach oraz w jedenastolatkach Agata Zielińska na 100 m zmiennym.
     W klasyfikacji klubów triumfował Kormoran Olsztyn przed EKS Delfin Ełk, POLKS Szczytno, Medykiem Giżycko, UKS Delfin 2 Elbląg, UKP Jedynka Elbląg, Orką Sochaczew, Roś Pisz, Orłem Elbląg i Warszawianką Warszawa.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama