UWAGA!

Medale snajperów Orła (strzelectwo sportowe)

Elbląg, Jerzy Kozłowski
Jerzy Kozłowski (fot. M).

Barwy Warmii i Mazur na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w strzelectwie sportowym w Warszawie reprezentowali zawodnicy Gwardii Olsztyn i Orła Elbląg – mówi Jerzy Kozłowski, prezes Warmińsko-Mazurskiego Okręgu Pięcioboju Nowoczesnego. – Bardzo dobrze spisali się moi podopieczni z elbląskiego Orła.

- Na zawody pojechaliśmy z czwórką reprezentantów Orła i jednym strzelcem z Olsztyna – informuje prezes. – Sympatyczną niespodziankę sprawiła Agata Ostrowska, która po niespełna rocznym treningu zdobyła srebrny medal w konkurencji karabinka pneumatycznego Kpn -30. Zawodniczka Orła w 30 oddanych podczas trwających godzinę zawodów strzałach osiągnęła 280 pkt. Brązowe medale wywalczyli Natalia Orzech w pistolecie pneumatycznym Ppn -30 i Grzegorz Żukowski w karabinku Kpn -30. Poza nimi dla naszego okręgu punkty do ogólnopolskiego współzawodnictwa sportu dzieci i młodzieży zdobyli Michał Matusewicz z Gwardii Olsztyn i Magdalena Jaworska z KS Orzeł. Generalnie mamy powody do zadowolenia, chociaż przed zawodami, na podstawie wyników osiąganych podczas treningów, mogliśmy liczyć na złoty medal. Nie udało się, z pewnością może być lepiej w przyszłości. Sezon strzelecki trwa, a my przygotowujemy się do kolejnych zawodów, jakie odbędą się w listopadzie w Białymstoku. Do rywalizacji przystąpią juniorzy w międzynarodowym towarzystwie strzelców z Rosji, Białorusi i Ukrainy, co podniesie ich rangę. Dobre wyniki z Warszawy mobilizują wszystkich zawodników w klubie Orzeł do pracy na treningach – stwierdza Jerzy Kozłowski.
      
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Jurek jesteś najlepszy! Ciągnij ten sport ale o pięcioboju też nie zapominaj ! Pozdrowienia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ase213(2009-09-28)
 • Jurek na prezydenta!!!!
 • A moim zdaniem; to cud, że strzelectwo w Elblągu jeszcze istnieje. Gdyby strzelcy mieli warunki przynajmniej jak za funkcjonowania strzelnicy na piętrze z pewnością złoto by zdobyli. .. .. !!!!! Komu nie jest na rękę uprawianie tego sportu!!!??? Ciekawe!!! A więc, GRATULACJE dla TRENERA i jego ZAWODNIKÓW. może kiedyś będzie lepiej ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  JC.xxx(2009-09-29)
 • Przecież ten KLUB tj. ORZEŁ ELBLĄG jest jednym z najstarszych klubów w mieście i chyba w województwie. Dla czego nikt z dyrekcji i działaczy klubu nie zakasa rękawów i może zorganizuje dotacje i obiekty dla stworzenia bazy treningowej. Przecież w tym klubie jest wiele sekcji. JAK JEST MOŻLIWE, że W BUDYNKU LODOWISKA MIEŚCI SIĘ TYLKO BIURO KLUBU< A POMIESZCZENIA DO TRENINGÓW MUSZĄ BYĆ WYPOŻYCZANE> ????? DECYDENCI decydują o wszystkim w tym mieście, a MŁODZIEŻ ULEGA DEMORALIZACJI. I CO? NIKT tego nie WIDZI. !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Sportas(2009-09-29)
 • Duże brawka dla orzełków z ORŁA. Gratulki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ...1...?(2009-09-29)
 • Ale w sobotę w Starogardzie Gd. odbyły się zawody pięciobojowe zaliczane do Pucharu Polski i w konkurencjach dwubojowych startowali zawodnicy z Orła i Orlika. Też były sukcesy i rekordy życiowe. Ci dopiero się namęczyli żeby coś osiągnąć. Brawa dla nich.
Reklama