UWAGA!

Międzynarodowe towarzystwo nie speszyło elblążan (judo)

Elbląg, Międzynarodowe towarzystwo nie speszyło elblążan (judo)

Sportowe wyzwanie jakim był VIII Nadbałtycki Międzynarodowy Turniej Judo zorganizowany przez UKS „Opty” w Gdyni, pozytywnie wpłynęło na postawę judoków z elbląskich klubów UKS „Olimpia”i UKS „Tomita”. Świadczą o tym zajmowane przez nich miejsca na podium po ambitnych walkach na tatami.

W turnieju rozgrywanym w kategoriach dzieci i młodzieży, w ciągu dwóch dni uczestniczyło 460 zawodników z 46 klubów Polski, a także Anglii, Rosji, Hiszpanii i Francji. Bardzo dobrze do zawodów swoich podopiecznych przygotowali trenerzy UKS „Olimpia” – Leszek Wilk i Michał Dąbrowski. W kategorii dzieci z roczników 2000 – 2001 srebrny medal wywalczył Rafał Cebula (+42 kg), a brązowy Jakub Wilk (-35 kg). W rocznikach 1998 – 1999 srebrny medal zdobył Dominik Niedźwiecki (-60 kg), a na piątym miejscu zawody ukończył junior Maciej Rzeźniak (-60 kg).
       Powody do zadowolenia mają również uczestniczący w gdyńskim turnieju reprezentanci UKS „Tomita”. Srebrny medal wywalczył Jakub Kowalski (-33 kg), a brązowe Aleksandra Kołtunowska (-48 kg) i Łukasz Łoś (-32 kg). Piąte miejsca zajęli: Kacper Wojciechowski (-42 kg), Artur Stemporzecki (-50 kg) i Adrian Dębowski (-60 kg). Zawodnicy przygotowywali się do startu pod trenerskimi batutami Zbigniewa Wołoszyna i Pawła Stoby.
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama