UWAGA!

Mistrz olimpijski w Elblągu!

Elbląg, Władysław Kozakiewicz dzisiaj przyjedzie do Elbląga
Władysław Kozakiewicz dzisiaj przyjedzie do Elbląga fot. Wikipedia)

Władysław Kozakiewicz, mistrz olimpijski w skoku o tyczce z igrzysk w Moskwie, autor słynnego gestu, dzisiaj odwiedzi Elbląg. O godz. 17 w hotelu Arbiter odbędzie się spotkanie z mieszkańcami. Wstęp wolny.

Do Elbląga Władysława Kozakiewicza zaprosił Elbląski Klub Sportowy Nestora. Dzisiaj o godz. 17 w atrium hotelu Arbiter mistrz olimpijski z Moskwy spotka się z mieszkańcami, by rozmawiać o swojej książce, sporcie i życiu.
       „Życie Władysława Kozakiewicza, mistrza olimpijskiego w skoku o tyczce, który "pokazał Ruskim ten gest", to opowieść o tym, jak spełnione marzenia małego urwisa spod Wilna stają się częścią historii narodu. Momentami przejmująca, gdzie indziej zanurzona w soczystym humorze, często skłaniająca do refleksji historia. Taka, którą sam chciałbyś przeżyć” - możemy przeczytać w recenzji książki „Nie mówcie mi, jak mam żyć”, którą Władysław Kozakiewicz napisał razem z dziennikarzem Michałem Polem.
       Dzisiejsze spotkanie z pewnością będzie należało do ciekawych. Warto przyjść, by posłuchać, co ma do powiedzenia legenda polskiego sportu.
      
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama