UWAGA!

Mistrzostwa świata w Moskwie (taniec sportowy)

Bartłomiej Szkutnik i Alicja Minkiewicz z elbląskiego Stowarzyszenia Jantar będą reprezentowali Polskę na mistrzostwach świata w tańcach standardowych w kategorii Junior II. Mistrzostwa rozpoczynają się 7 kwietnia w Moskwie.

Elbląski duet taneczny to tegoroczni mistrzowie Polski w tańcach standardowych w kategorii Junior II. Alicja i Bartek są dobrze przygotowani do mistrzostw. Przed niespełna tygodniem pojechali do Norwegii, gdzie w Oslo trenowali pod okiem znakomitego szkoleniowca Tora Floysvika. Ciekawostką jest, że właśnie z tym trenerem trenowała wcześniej najlepsza para Jantara, wielokrotni mistrzowie Polski amatorów w standardzie Wiktor Kiszka - Małgorzata Garlicka. Młodzi mistrzowie z Jantara idą ich śladem.
     Wraz z Bartłomiejem i Alicją w Moskwie na mistrzostwach świata, decyzją Federacji Tańca Sportowego, Polskę reprezentować będzie czwarta para tegorocznych mistrzostw Polski, Michał Urbański - Ewelina Mikołajewska z klubu Classic Warszawa. Obu parom życzymy tradycyjnie - „połamania obcasów” na rosyjskim parkiecie.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama