Mistrzowie w Gimnazjum nr 2 (piłka nożna)

We wtorek rozegrano finałowe mecze VIII Gimnazjady w piłce nożnej. Tytuł Mistrza Elbląga zdobyli piłkarze z Gimnazjum nr 2. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy.

Reprezentacja Gimnazjum nr 2 w meczach finałowych zremisowała bezbramkowo z Gimnazjum nr 9 i 1:1 z Gimnazjum nr 3 oraz pokonała 4:3 Gimnazjum nr 5. Te wyniki świadczą o wyrównanej stawce drużyn grających o tytuł Mistrza Elbląga. Na drugim miejscu uplasowało się Gimnazjum nr 9, a trzecie zajęło Gimnazjum nr 3.
     Dla mistrzowskiej drużyny finały piłkarskiej VIII Gimnazjady były mocnym sprawdzianem przed rozgrywkami w finale wojewódzkim Coca Cola Cup 2007, w którym zmierzą się z najlepszymi zespołami Warmii i Mazur w tej kategorii wiekowej. Stawką jest awans do półfinału pucharu. Zatem powodzenia!