UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kim trzeba być aby uznać, że to są wnioski wyciągnięte po jednym meczu? Po tym szczęśliwym poprzednim sezonie (bardziej przez obniżenie poziomu pozostałych klubów) trwa stagnacja. I to jest tylko moje zdanie wynikające z obserwacji.Mogę mieć swoje zdanie?
  • Przepraszam, widzę, że mam do czynienia z prawdziwym fachowcem, oczywiście, że możesz mieć swoje zdanie, i możesz je wyrazić, ale mam wrażenie, że prezentujesz postawę "czym gorzej, tym lepiej". Niestety taką postawę prezentuje duża część mieszkańców Waszego miasta, ilu kibiców na trybunach, tylu trenerów i managerów, tyle że to jest tylko czcze gadanie. W mieście jest jedna drużyna prezentująca jakikolwiek poziom, miasto liczy 100k mieszkańców, a na mecz przychodzi 500 osób, żenada, jaki masz pomysł na to, żeby było lepiej, ekspercie?. Będę tu jeszcze rok, ale po powrocie do domu, nadal będę fanem tej drużyny, bo ją polubiłem. Po fatalnym sezonie Lublina, nie było tam tyle hejtu, co tu po przegranym meczu. Wstyd
  • Jest hejt, bo mamy spinę z telefonistami i tyle. Luz.
Reklama