UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przepraszam, widzę, że mam do czynienia z prawdziwym fachowcem, oczywiście, że możesz mieć swoje zdanie, i możesz je wyrazić, ale mam wrażenie, że prezentujesz postawę "czym gorzej, tym lepiej". Niestety taką postawę prezentuje duża część mieszkańców Waszego miasta, ilu kibiców na trybunach, tylu trenerów i managerów, tyle że to jest tylko czcze gadanie. W mieście jest jedna drużyna prezentująca jakikolwiek poziom, miasto liczy 100k mieszkańców, a na mecz przychodzi 500 osób, żenada, jaki masz pomysł na to, żeby było lepiej, ekspercie?. Będę tu jeszcze rok, ale po powrocie do domu, nadal będę fanem tej drużyny, bo ją polubiłem. Po fatalnym sezonie Lublina, nie było tam tyle hejtu, co tu po przegranym meczu. Wstyd
  • No fajnie, że jesteś taki spostrzegawczy i po jednym wpisie potrafisz ocenić kto jest fachowcem i co on tam sobie myśli "im lepiej tym gorzej" hehe Pan psycholog. Otóż jak napisałem wcześniej uważam z resztą tak jak podejrzewam i Ty, że to jest problem w mentalności elblążan, tylko z tą różnicą, że Ty piszesz o trenerach z trybun a ja o tych działaczach i organizacji klubu. Uważasz, że czyja to wina jak na trybunach po zdobyciu medalu jest 500 osób? Moja? Twoja? No chyba nie. Powtórzę jeszcze raz klub ma dobry układ z miastem odnośnie sposorowania. Dostaje bardzo dobre pieniądze jak na polskie warunki i na tym koniec. Miasto nie ma wpływu na transfery (myślę, że nie chce mieć bo tak jest wygodnie) i to też klubowi odpowiada. Łatwy pieniądz, ktoś coś dołoży i jakoś to będzie. Takie podejście doprowadziło dokładnie do takiej sytuacji jaka ma miejsce właśnie teraz. Kontuzje 2-3 zawodniczek doświadczonych i wpadamy w przeciętność. Miasto dało kasę i ma czyste sumienie a klub? Przecież nikt nie oczekiwał sukcesów, nawet miasto jako właściwie sponsor strategiczny. I wszystko gra. A kibice? No cóż fajnie, że są może to zmobilizuje kogoś aby stworzyć poważną drużynę z ambicjami na mistrza Polski ściągając 2-3 reprezentantki. Chociaż nie przecież wystarczy kasy na 7-8 młodych z których 2 -3 dadzą sobie radę jako super zmienniczki i jakoś to będzie.
  • Bardzo dobre pieniądze?Na poziomie Jelonki czy Piotrkowa, czyli absolutnych dołów tabeli, jednego nawet quasi spadkowicza?Dobre pieniądze, 4 razy mniejsze niż Montex, dwa niż Pogoń, 3 niż GTPR?Dobre pieniądze, manipulancie?
  • @hd - Jelonki ignorancie, do Jelonek to sobie możesz na pochylnie popłynąć. Takie masz pojęcie o żeńskiej lidze i finansach klubów, a jak Ci taki dobry człowiek jak ja, uświadamia jaka kasa płynie w poszczególnych miastach to rżniesz głupa i bredzisz o tym półmilionowym ochłapie od Wróbla. Uważać to sobie możesz, tylko kogo to obchodzi. Ja podałem twarde fakty z Ligi, ty opowiadasz nam tutaj o swoim życiu wewnętrznym i wyobrażeniu na temat dużych pieniędzy. Księgowym u Wójcika jesteś?
Reklama