UWAGA!

Młodość walczyła z doświadczeniem

 Elbląg, Młodość walczyła z doświadczeniem
fot. nadesłana

W minioną niedzielę (24 września) na kortach tenisowych B&M Tennis Club odbył się pierwszy turniej deblowy po przerwie wakacyjnej. Udział w turnieju wzięło sześć par, które zostały wylosowane przed turniejem.

- Z doświadczenia jest to najlepszy sposób na organizację turnieju deblowego pod dwoma względami – komentuje Bartłomiej Kierwiak organizator turnieju. W ten sposób zgłasza się więcej zawodniczek i zawodników, którzy nie mieliby się z kim umówić a po drugie w turnieju zawsze wszystkie mecze są bardzo wyrównane.
       Tym razem było tak samo. Przez cały dzień mogliśmy oglądać bardzo wyrównane pojedynki, które przeważnie kończyły się w 3 setach. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym do wygranych 2 setów.
       Najlepsza para tego dnia, która wygrała swoje wszystkie pojedynki, była para Hania Jankowska i Olek Sosnowski. W ostatnim meczu o pierwsze miejsca pokonali parę Teresa Bublewicz/Bartek Kierwiak 7/6 6/4.
       Do rozstrzygnięcia trzeciego miejsca potrzeba było policzyć ilość wygranych i przegranych setów, ponieważ aż trzy pary miały taką samą ilość wygranych meczów, co potwierdza wyrównany poziom w całym turnieju. Ostatecznie trzy miejsca zajęła para Robert Garstka/Wiktor Bieliński. Kolejne czwarte miejsce padło łupem pary Waldek Demby/Mateusz Wysocki, piąte miejsce zajęła para Ania Rutkowska/Sławek Świderski i szóste miejsce para Janusz Różański/Filip Wieczorek.
       Gratulujemy wszystkim wspaniałej postawy podczas całego turnieju.
      
B&M Tennis Club
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama