Multimedalistka z Orła (short track)

Elbląg, Multimedalistka z Orła (short track)
(fot. archiwum portEl.pl)

Trzynastu zawodników Orła Elbląg wystartowało w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w short tracku, które odbyły się w Giżycku. Posypały się medale.

Elbląska multimedalistka - Martyna Górka -zdobyła srebrny medal na dystansie 500m oraz 3 złote na dystansach 222 m, 33 3m i w klasyfikacji końcowej.
       W kategorii juniorek D złoty krążęk na dystansie 777 m zdobyła Ada Jażdżyńska, a Magdalena Oziemkiewicz zdobyła klase sportową (kadet) na wszystkich dystansach, na jakich startowała (1000 m, 500 m, 777 m). W kategorii juniorów D Jakub Olak zdobył klasę sportową kadet na 1000m.
       Za dwa tygodnie zawodnicy Orła Elbląg wystartują na międzynarodowej imprezie Evo Cup w Białymstoku.