UWAGA!

Na cztery kopyta - jeździectwo dla wszystkich

Elbląg, Na cztery kopyta - jeździectwo dla wszystkich

Sportowe emocje oraz wiele atrakcji dla małych i dużych - to czekać będzie na wszystkich, którzy wybiorą się 12 września na plenerową imprezę jeździecką organizowaną przez Sportowy Klub Jeździecki „Artemor”. Początek imprezy o godz. 10 na terenie Ośrodka Fundacji „Końskie Zdrowie” (ul. Okólnik 4).

- Właśnie kończą się przygotowania do plenerowej imprezy sportowej dla mieszkańców Elbląga i okolic - mówi organizator Aleksander Obrycki. - W jej programie znalazły się Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody i plenerowy Festyn Rodzinny „Na cztery kopyta”.
       Jeźdźcy z terenu Warmii i Mazur oraz Pomorza będą rywalizować w czterech konkursach: klasy LL - dokładności z trafienia w normę czasu, klasy L - dwufazowy, klasy P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem i klasy N - zwykły. Dla widzów organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek, m.in. pokazy sprzętu i ratownictwa w wykonaniu Państwowej Straży Pożarnej, policyjny namiot prewencyjny, wystawę prac plastycznych, gigantyczne bańki mydlane, szaleństwa na trampolinie i dmuchanym zamku oraz pokaz skoków spadochronowych.
       - To jedyna taka impreza w regionie - dodaje prezes SKJ Artemor Janusz Kuźniarski. - Połączenie zawodów jeździeckich oraz festynu rodzinnego dla pasjonatów, wielbicieli i wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas wolny. Mamy nadzieję, że zarówno zawodnicy, jak i goście dopiszą i będzie to pierwsza z cyklu impreza jeździecka w naszym mieście organizowana przez nasz klub.
      
       Impreza organizowana jest w ramach projektu „Akademia Młodego Jeźdźca”, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Elblągu.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Gdyby nie znane wszystkim koniarzom nazwisko organizatora, to może warto byłoby wspierać takie inicjatywy. .. ale jednak NIE
 • Mocne słowa. .. ale ja również nie wpadne z tego samego powodu =]
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Flicka(2009-09-11)
 • Wasze prywatne wycieczki w strone organizatorow przysłaniaja Wam wartość całej imprezy. Zawody i festyn zorganizowane zostały ku uciesze dzieci i rodzin oraz zawodników. Nikt nie kazał wam przychodzić "z wizytą" do kogoś, zaproponowano Wam swietna darmowa rozrywkę, za ktora organiztorom należą się raczej podziekowania niż krytyka. Impreza byla swietna, chylę czoła przed organizatorami:)
Reklama