UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pawle Guminiak -pozdrawiam z Japonii. Czekamy z niecierpliwoscia na nowy casting !!Dałem juz info do kolegów w Stanach, Chinach i Bangladeszu aby zbierali chętnych. Byli juz za twojej kadencji w OE-chlopiec do parzenia kawy, byl zbieracz jagód, zawodowy paser aut. byla Persona. .pora na Azjatów. Obiecuje Ci -bedzie tak jak lubisz. Kopacze bedą tani, smieszni, mlodzi i ładni. Ale piepxxć klub -w koncu to tylko twoje hobby Sa wazniejsze sprawy. Jak tam plebania ?Rzodkiewka i Salata posadzona ?Nowa ambona i sutanna w grochy za Yunior Pro bedą juz we wrzesniu tak ?Inni latem biegaja za pilkarzami -transferami. Wariują a Ty -proszę. Masz czas na ryby i plażing i grilla. Ty to sie umiesz ustawic. .tylko wiesz co ?Tej 2 ligi trochę szkoda. Pozdrawiam -wierny fan
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    4
    Orzis(2019-06-19)
  • Nie ośmieszaj się ze swoimi wypocinami. Nie pasuje Ci,,wierny,,kibicu to jedź na Lechię..droga wolna. Po co wylewasz swoje śmieszne żale i krytykujesz? Marny z Ciebie kibic...i nic konstruktywnego nie wnosisz swoimi komentarzami. Zajmij się swoim życiem i daruj sobie próby naśladowania niejakiego Borubara..:-)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Alfredo(2019-06-19)
  • @Alfredo - Nicki sie zmieniają regularnie ale widzę ze ból Asinus bez zmian. Poproś księdza o wazelinę przyjacielu. Krytykuję ponieważ mam do tego powody -kiedy dostrzegę że klub OE zmierza w dobrą stronę bedę pierwszym ktory to pochwali i zapłaci za PPV. Na dziś jestem pierwszym krytykiem -Prałata amatora który traktuje klub jak folwark i grupy jego wyznawców(aby nie napisać mocniej ). Kimkolwiek jesteś. .zajmij sie sobą a nie mną. No chyba ze łączą Cie z prałatem emocje i relacje-dajace material na drugą cześc filmu braci Sekielskich. Zrob coming out -odwagi bol dxxpy szybko minie. .bez odbioru
Reklama