UWAGA!

Na początek pracy Sokół Kościerzyna

Elbląg, Na początek pracy Sokół Kościerzyna
fot. AD

Po dwutygodniowej przerwie na boisko wraca Wójcik Meble - Techtrans. Elblążanie w ramach 7. kolejki podejmą na własnym boisku Vetrex Sokół Kościerzynę. Mecz zostanie rozegrany w sobotę (6 listopada) o godz. 17. w hali przy ul Grunwaldzkiej 135.

Po ostatniej porażce z Jurandem Ciechanów (42-25) władze klubu podjęły decyzję o zwolnieniu Grzegorza Czapli ze stanowiska trenera. Jego miejsce zajął Ludwik Fonferek, który już w przeszłości prowadził elbląski zespół. Klub pozyskał także Michała Wasilenkę. Nowy nabytek będzie miał okazję zadebiutować w meczu z Kościerzyną.
       - Cieszę się, że Michał do nas dołączył. Jest to bardzo wysoki i silny chłopak. Na pewno podniesie poziom gry, szczególnie w obronie. Na tym się jednak nie skończyło. Dalej szukamy zawodników na poszczególne pozycje - mówi Jerzy Kruszewski, kierownik Wójcik Meble-Techtrans. Dobrą wiadomością dla trenera jest powrót na boisko Kuby Fonferka, który w ostatnich miesiącach leczył uraz barku.
       Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami kończyły się zwycięstwem Kaszubian.
       – Statystyki przemawiają za nimi, jednak nie możemy patrzeć przez pryzmat historii – przekonuje Leszek Michałów. W zespole Vetrexu zagra elblążanin Paweł Grynis.
       - Fajnie byłoby zacząć pracę od zwycięstwa ale podchodzę do tego meczu racjonalnie. W dwa tygodnie nie przeprowadzę rewolucji w drużynie. Będziemy grali na tym, na czym zespół bazował do tej pory. Widzę, że chłopacy angażują się w trening, każdy chce pokazać się z jak najlepszej strony. To mnie bardzo cieszy. Myślę, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Oczekuję od zawodników, że do każdego spotkania będą podchodzić z zamiarem zwycięstwa – mówi Ludwik Fonferek, trener.
      
       Skład Wójcik Meble-Techtrans: Marek Wróbel, Henryk Rycharski, Grzegorz Szczepański, Tomasz Kwiatkowski, Leszek Michałów, Grzegorz Perwenis, Maciej Dawidowski, Tomasz Maluchnik, Mirosław Ośko, Piotr Sadowski, Michał Gryz, Maciej Wasilenko, Robert Długosz, Kuba Fonferek.
      
       7. kolejka - 6/7 listopada
       Wisła II Płock S.A. - MKS Jurand Ciechanów, AZS PW Warszawa - NLO SMS ZPRP Gdańsk, AZS UKW Bydgoszcz - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp., Pogoń Handball Szczecin - Stelmet UZ Zielona Góra, WKS Grunwald-Allegro Poznań - AZS AWF Warszawa
      
Marek Wróbel
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama