UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co mają robić ludzie aktywni fizycznie w Elblągu podczas świąt? Pić i jeść, jeść i pić. No chyba, że aura dopisze i będzie można np. pobiegać. Przejrzałem oferty ośrodków sportu irekreacji z miast ościennych i JESTEM W SZOKU!!!! Dlaczego drugiego dnia świąt WSZYSTKO!!! w Elblągu jest zamknięte???? Oba baseny, lodowisko, tor. Po prostu wiocha. Z niektórymi naeżałoby się jak najszybciej rozstać!!! W innych miastach można coś otworzyć, u nas nie da rady.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    Nadszedłczasrozstań(2018-12-23)
  • A Ty chciałbyś pracować w drugi dzień świąt gamoniu
  • Jakieś przykłady? O czym Ty bredzisz ? Usiądź sobie na basenie albo recepcji lodowiska sam podczas Świąt. Sam - One Man Show. Kasa, Rolba, Szatnia, Wypożyczalnia. Aktywności się zachciało. A przyjdzie jedna osoba albo nikt. Aura dla aktywnych jest cały rok gościu. Puść się na 10-20km biegiem, rowerem ale wara od pracowników!
  • Najlepiej, żeby ludzie pracowali, bo ktoś ma wymysł drugiego dnia świąt iść pływać. Każdy chce móc spędzić ten czas z bliskimi i odpocząć
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Rozaliusz(2018-12-25)
  • Mogą pobiegać, pojeżdzić na rowerze, mogą w morzu pomorsować. Czy człowiek aktywny fizycznie musi być "pilnowany przez kogoś"?? Owszem odpowiesz mi - w taką pogodę ... - a ja Ci odpowiem. W święta pracować?? A pozatym co ma Twoja aktywność fizyczna w święta pod art. o ZKS??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ciekawski(2018-12-26)
Reklama