UWAGA!

Najlepszy w rankingu Kłosiński (short track)

Bardzo dobre wyniki uzyskali łyżwiarze z elbląskiego Orła ścigający się na krótkim torze w czasie Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych i Pucharu Polski w Sanoku. Znakomitą formę zademonstrował młodzik Sebastian Kłosiński, który po dwóch edycjach zawodów rankingowych przewodzi stawce.

Sebastian Kłosiński walczył w finałach zawodów. Na dystansie 1000 m był czwarty, a na 500 m - pierwszy, z nowym rekordem życiowym 49,96 sek. W drugim dniu zawodów pobił ten rekord wynikiem 48,56 sek.
     Sześć medali zdobyli też juniorzy z klubu Orzeł. Trzy srebrne wywalczyła Natalia Kłosińska na dystansach 1000 i 500 m oraz w wieloboju, a Rafał Adamkowski był drugi na dwóch dystansach oraz trzeci w wieloboju.
     Dominika Oszejko zajęła miejsce 6. na 1000 m, 8. na 500 m i 7. w wieloboju; Adrian Jasiński był 10. na 1000 m i 11. na 500 m oraz w wieloboju.
     Trenerem short tracka w elbląskim Orle jest Ireneusz Borowiecki. Kolejny start jego podopiecznych już 2-3 grudnia w Toruniu. Będą to Mistrzostwa Uczniowskich Klubów Sportowych.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama