UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nestorzy pamiętają o olimpijczykach

 
Elbląg, Nestorzy pamiętają o olimpijczykach
(fot. nadesłana)

Członkowie Elbląskiego Klubu Sportowego Nestora zapalili znicze na grobach 10 najwybitniejszych olimpijczyków, którzy spoczywają na wojskowych Powązkach w Warszawie. Odwiedzili też Polski Komitet Olimpijski.

Do Warszawy wybrała się 17-osobowa reprezentacja Elbląskiego Klubu Sportowego Nestora, którzy podczas swojego pobytu w stolicy odwiedzili m.in. siedzibę Polskiego Komitetu Olimpijskiego. - Po imponującym budynku oprowadzali nas olimpijczycy Dariusz Goździak, złoty medalista w pięcioboju i Iwona Marcinkiewicz, mistrzyni olimpijska w łucznictwie. Za ich ogromną wiedzę i wielką życzliwość prezes ESKN Marian Kulesza podziękował w imieniu wszystkich członków wycieczki drobnymi upominkami – relacjonują uczestnicy wycieczki. - Zwiedziliśmy też i to całkowicie bezpłatnie, dzięki Justynie Puchowskiej, Muzeum Sportu z wyeksponowanymi pieczołowicie

  Elbląg, Nestorzy pamiętają o olimpijczykach
(fot. nadesłana)

poszczególnymi dyscyplinami, poznaliśmy sylwetki i historie wielu wybitnych olimpijczyków, a także podziwialiśmy wystawę poświęconą Halinie Konopackiej, pierwszej w historii polskiego sportu złotej mistrzyni olimpijskiej. 
       Po wizycie w PKOl elbląscy nestorzy pojechali na wojskowe Powązki, gdzie zapalili znicze na grobach 10 najwybitniejszych olimpijczyków: Władysława Komara, Tadeusza Ślusarskiego, Kazimierza Górskiego, Elwiry Seroczyńskiej, Kazimierza Deyny, Ireny Szewińskiej, Elżbiety Duńskiej-Krzesińskiej, Józefa Grudnia, Jerzego Kuleja i Jana Szczepańskiego.
      

informacja nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama