UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Olsztyn - piłkarze w Olsztynie może nie mają najwyższych umiejętności ale są ambitni, gryzą trawę i nie bronią od 7 minuty wyniku 1:0.Dlatego nadal są w PP. Amatorzy z Elbląga to zero ambicji. Mnie to zrobił mój stary a twój jest bezpłodny. Czyim jesteś dzieckiem ? Taki mózg mógł powstać wyłącznie ze zmiksowanej spermy od kilku dawców na raz. Mamusia się bawiła na maxa….
  • Ty nawet nie wiesz co to jest sperma. Zwoje mózgowe masz wyprostowane jak blacha ocynkowa. Kozaczysz w necie bo tylko tutaj kredek nikt nie zabierze. A teksty ujawnij się i tym podobne tylko to potwierdzają. Napisać o tobie że jesteś żałosny to nic nie napisać. Olimpia da sobie radę. Stomil jak spadnie a na to się zanosi to skończy na rozgrywkach drużyn zakładowych. Chcesz dalej leczyć swoją chorobę? Na tej stronie to niemożliwe. Jedynie elektrowstrząsy. Trudne słowo. Odsyłam do Wikipedia.
  • może i spadnie Stomil. ale ty nawet nie potrafisz trzech zdań przeczytać ze zrozumieniem. .W Stomilu piłkarze mają ambicje. Amatorzy z Elbląga jej nie mają. W necie kozaczę ? Elbląskie falsety z łuku śmigali przede mną tak, że muchy w locie połykali. Może zrobimy małą powtórkę ? Zapraszam cioteczki. .. .
Reklama