UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przepraszam z góry wszystkich którzy tak jak ja brzydzą się wyulgaryzmami ale nie da się opisać tego co zobaczyłem w sposób kulturalny i bez jeżyka kloacznego. CO TO BYŁO ZA GÓWNO ? to nie była gra to była SRACZKA nie grali zawodowcy tylko amatorska drużyna zebrana 3 godziny przed meczem, nie dość że nie wychodziła gra to jeszcze popełniały podstawowe, kardynalne błędy jak adepci tej sztuki z podstawówki, księżniczki, gwiazdy te nasze. to było dno i 10 metr ów mułu takiego żenującego przedstawienia się nie spodziewałem dodatkowo zobacz. tv to jakieś telewizyjno-internetowe gówno które nie jest w stanie zrealizować transmisji od początku do końca ta liga zawodowa to kpina jest wszyscy z ze związku piłki ręcznej powinni się podać do dymisji a nasze zawodniczki wrócić do ligi amatorskiej po tym meczu nie znalazłem nikogo w tym składzie kto zasługiwał by choćby na 2 słowa wspomnienia. ŻENADA ! tak mogę określić ten mecz ! Żałuję że was oglądałem (pierwszy raz od 5 lat) ŻAŁUJĘ
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    1
    JiLniezalogowany(2019-10-26)
  • zobacz tv znowu pokazało czarne tło i zrywka transmisji ? Oni tak lecą w kulki od kilku kolejek.
Reklama