UWAGA!

Nowy szkoleniowiec piłkarzy ręcznych

Elbląg, Decyzją zarządu klubu sportowego Wójcik Meble-Techtrans Grzegorz Czapla został zwolniony z funkcji trenera (fot AD)
Decyzją zarządu klubu sportowego Wójcik Meble-Techtrans Grzegorz Czapla został zwolniony z funkcji trenera (fot AD)

Decyzją zarządu klubu sportowego Wójcik Meble-Techtrans Grzegorz Czapla został zwolniony z funkcji trenera. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Nowym szkoleniowcem został nowy stary trener Ludwik Fonferek.

Wójcik Meble-Techtrans to obecnie najgorszy zespół pierwszej ligi. W 6. kolejkach zdobył zaledwie 2. punkty. Ostatni mecz z MKS Jurandem Ciechanów dał obraz, w jak wielkim kryzysie jest zespół z Elbląga. Wczoraj zarząd klubu podjął decyzję o zmianie szkoleniowca. Nowym trenerem został Ludwik Fonferek, który w przeszłości osiągnął największy sukces z klubem (awans do ekstraklasy).
       - Trener Grzegorz Czapla po meczu z Pogonią Szczecin złożył rezygnację. Poprosiliśmy go, aby poczekał jeszcze z tą decyzją. Liczyliśmy na to, że sytuacja się poprawi. Jednak ostatnie dwa mecze pokazały, że drużyna wpada jeszcze w większy kryzys. Relacja trener – zawodnicy z dnia na dzień pogarszała się. Dlatego wczoraj wspólnie z zarządem podjęliśmy decyzję o przyjęciu rezygnacji. Nowym szkoleniowcem został Ludwik Fonferek. Mamy nadzieję, że będzie w stanie pozytywnie wpłynąć na zespół. Kilku chłopaków zna, miał okazję w przeszłości z nimi współpracować. Sami zawodnicy dostali warunek, w pięciu następnych meczach mają zdobyć minimalnie 6. punktów. Szukamy zawodników, którzy byliby wstanie pomóc nam w tym trudnym okresie. Prowadzimy intensywne rozmowy z jednym chłopakiem, nazwiska nie chcę zdradzać. Powiem tylko, że w przeszłości grał w ekstraklasie i ma bardzo dobre warunki fizyczne - powiedział Jerzy Kruszewski, kierownik.
      
Marek Wróbel
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama