UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tu I ówdzie nastawiłem ucho, I Ksiądz powiedział Trenerowi oraz jednemu z piłkarzy, że utrzymanie już jest I trzeba grać na Pro Junior System bo kasa klubu jest pusta jak bęben.. Zaległości są bardzo duże wobec piłkarzy, a Ksiądz mowi kibicom , że piłkarze mają wszystko na czas.. Widać, że zrobił sobie z klubu prywatny folwark, a nic nie robi w tym kierunku aby się poprawiło. Dużo chłopaków dostało propozycję z innych klubów I wręcz sam Prezes ich namawia na odejście poprzez SMS wysłany do zawodnika..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    2
    Kryzysowa Narzeczona(2020-01-06)
  • Proszę upublicznić tą sprawę chociażby przez media. Pokazać sms, nie pierwszy raz słyszę o sms wysyłanych od prezesa do zawodników, czy rodziców dzieci ze szkółki. Tak nie może być, większość gada na prezesa (ja też bo jest źle) ale nikt konkretów (dowodów) nie jest w stanie upublicznić?? Ja widzę co się dzieje, rozmawiałem z byłymi naszymi piłkarzami (którzy za dużo też nie chcą mówić) trochę mówią, no i pamiętam prośby prezesa o modły za śnieg.
  • Powinni pozwac go do sadu co innego mowi a co innego robi , juz kidys mielismy podobna sytuacje , pamietacie tak bylo z Arteniukiem , taz poszlo o kase ,historia lubi sie powtarzac
Reklama