UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Mam gdzieś ten śmieszny klubik. Jeśli chcesz go widzieć w I lidze, inwestuj z własnej kieszeni. Nie życzę sobie, aby publiczne pieniądze wydawane były na klub, który ledwo utrzymuje się w II lidze. W tym mieście są inne dyscypliny sportu, w których odnosimy sukcesy niż żałosna piłka nożna.
 • Ale nie stety ludzie chcą oglądać piłkę i to jest najbardziej dochodowy sport dla piłkarzy, kibiców, sponsorów oraz przy dobrym zarządzaniu dla właściciela klubu (miasta) ale skoro u nas nikomu się nie opłaca i daje się kasę tylko po to by zamknąć usta co nie którym to mamy to co mamy. Zobacz na marketing (to też koszt) np. Lechii czy Legii myślisz że im to się nie zwraca. Nam potrzeba strategii na dłuższy okres i prezesa z prawdziwego zdarzenia, a nie gościa który modli się o śnieg, czy snuje brednie że charytatywnie pracuje. Trzeba komuś zapłacić za wykonany plan. Nie stać nas na Iligę czy eksteaklasę?? Proszę ujawnić finanse klubu, zrobić jawny bilans ile brakuje, jaki jest stan kasy klubowej - nie bo wtedy się wyda charytatywna pazerność??? Tylko jasność finansowa i strategia długoterminowa może nam pomóc.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  1
  Pijak z prostej(2019-08-06)
 • A ja nie chcę żeby moje pieniądze szły na jakieś inne Kluby w Elblągu tylko właśnie na Olimpię.! Zrozum to takie proste.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  3
  Do jdjd(2019-08-06)
Reklama