UWAGA!

Orzysz mistrzem województwa w „Licealiadzie” (unihokej)

W finale wojewódzkim mistrzostw szkół ponadgimnazjalnych w unihokeju chłopców najlepszą dyspozycję wykazała drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Orzysza.

Prawo udziału w finale „Licealiady” po serii eliminacji wywalczyło sześć reprezentacji. Zostały podzielono na dwie grupy, w których rozegrano mecze o awans do półfinału. W spotkaniach półfinałowych II Liceum Ogólnokształcące z Elbląga zremisowało 1:1 z Liceum Ogólnokształcącym z Braniewa, a w rzutach karnych wygrało 2:0. W drugim meczu Zespół Szkół Ogólnokształcących z Orzysza pokonał 2:0 Zespół Szkół z Pasłęka. W meczu o piąte miejsce Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących z Olsztyna wygrał 5:1 z Zespołem Szkół Zawodowych z Braniewa.
     W pojedynku o brązowe medale LO z Braniewa wygrało 2:1 z ZS z Pasłęka. W meczu o mistrzostwo województwa nie brakowało emocji. Drużyna II LO z Elbląga pod opieką Reginy Jurczak w regulaminowym czasie zremisowała 1:1 z drużyną ZSO z Orzysza trenowaną przez Andrzeja Nowackiego. O sukcesie zespołu Orzysza zadecydowały skuteczniej egzekwowane rzuty karne. W tej sekwencji meczu 2:1 dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Orzyszu, a w efekcie złote medale i tytuł mistrza „Licealiady” na Warmii i Mazurach w unihokeju.
     Turniej zorganizował Elbląski Szkolny Związek Sportowy.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama