UWAGA!

Ostatni akord sezonu (piłka nożna)

Elbląska drużyna beach soccera Elwo Etna Elbląg w ten weekend wystąpi w V Pucharze Polski w piłce nożnej plażowej, który rozegrany zostanie w Poddębicach koło Łodzi. Elblążanie tym występem zakończą tegoroczny sezon beach soccera.

Osłabieni
     W ostatniej chwili z drużyny odpadło kilku podstawowych zawodników - reprezentant Polski Arkadiusz Stępień (kontuzja) i Marcin Wielgat (sprawy osobiste).
     - Jedziemy w zaledwie siedmioosobowym składzie. Nie dość, że termin imprezy jest niefortunny, bo wielu chłopaków rozpoczęło już sezon na zielonej murawie i z oczywistych względów nie może z nami pojechać, to dodatkowo „na pięć minut” przed wyjazdem wypadli z drużyny Arek „Stępek” Stępień i Marcin „Kiełbasa” Wielgat. Dlatego musimy nieco zweryfikować wcześniejsze założenia, które mówiły o przywiezieniu pucharu do Elbląga - mówi coach i manager zespołu Zbigniew Urbaniak. - W tej sytuacji pierwsza czwórka będzie naszym sukcesem.
     Sponsorami wyjazdu są Hydrobud Elbląg, EC Elbląg, Stokota i Energa O/Elbląg.
     Skład Elwo Etna Elbląg na V Puchar Polski (Poddębice): Dawid „Humel” Humla, Mirosław „Gwóźdź” Nagerski, Paweł „Żabik” Zieliński, Maciej „Chwoszczinho” Chwoszcz, Mariusz „Mario” Włodarczyk, Bartłomiej „Kowal” Kowalczyk, Daniel „Denilson” Baran oraz kibic Michał „Czesław” Zieliński (z szansami na grę).
BAR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama