UWAGA!

Ostatni dzwonek na zapisy do Biegu Niepodległości

 
Elbląg, Tak wygląda okolicznościowa koszulka Biegu Niepodległości
Tak wygląda okolicznościowa koszulka Biegu Niepodległości (fot. EL Aktywni)

Kto jeszcze nie zapisał się na Bieg Niepodległości w Elblągu, musi się pospieszyć. Na liście startowej pozostały ostatnie wolne miejsca. Już teraz wiadomo, że pod względem frekwencji będą do rekordowe zawody.

- Tegoroczna edycja pokazuje, że elblążanie chcą świętować niepodległość na sportowo, radośnie, w gronie biegaczy. Cieszymy się, że możemy się do tego przyczynić, organizując Bieg Niepodległości, który jest częścią oficjalnych miejskich obchodów święta – mówi Łukasz Piśkiewicz, prezes Stowarzyszenia Krzewienia Sportu EL Aktywni, głównego organizatora Biegu Niepodległości.
       Na dzisiaj na liście startowej jest zapisanych ponad 460 osób. Limit wynosi 470, więc to ostatni dzwonek na zapisy, które trwają do 2 listopada na stronie internetowej.
       Przypomnijmy, że 11 listopada podczas Biegu Niepodległości odbędzie się kilka konkurencji: bieg główny na 10 km, rywalizacja trzyosobowych sztafet (3 razy 3333 m), bieg towarzyszący na dystansie 3333 m oraz Mały Bieg Niepodległości Enduro Kid (dystanse od 50 do 300 m), na który zapisało się już 60 dzieci i ich rodzice.
       Uczestnicy biegu głównego, sztafet i biegu towarzyszącego pokonają trasę prowadzącą ulicami: Teatralną, Robotniczą, Pocztową, Rycerską, Tysiąclecia, Hetmańską, Armii Krajowej, 12 Lutego i ponownie Teatralną. Każdy uczestnik na mecie otrzyma pamiątkowy medal.
       Pamiątką z Biegu Niepodległości może też być okolicznościowa koszulka techniczna, którą można zamawiać przez internet do 4 listopada za dodatkową odpłatnością 45 zł.
       Organizatorami Biegu Niepodległości są: Stowarzyszenie Krzewienia Sportu EL Aktywni, prezydent Elbląga i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama