UWAGA!

Ostatnie dni zapisów na wiosenny półmaraton Elaktywnych

 Elbląg, Ostatnie dni zapisów na wiosenny półmaraton Elaktywnych
(fot. Anna Dembińska, archiwum portEl.pl)

Już po raz siódmy w Elblągu odbędzie się Wiosenny Półmaraton Elaktywnych. Organizatorzy zapraszają do Bażantarni 26 marca, do końca zapisów pozostało zaledwie kilka dni Na liście startowej jest ponad 130 osób.

- Zapraszamy wszystkich, którzy lubią ruch na świeżym powietrzu w pięknych okolicznościach przyrody. Główny bieg odbędzie się na dystansie półmaratonu, ale zachęcamy także do spróbowania swoich sił na dystansie 7 km, do rywalizacji sztafet i miłośników maszerowania z kijkami. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, numer i pakiet startowy, a na mecie będzie czekał regeneracyjny posiłek. – zaprasza Łukasz Piśkiewicz, prezes Stowarzyszenia Elaktywni, organizatora zawodów.

Zapisy na zawody trwają do 19 marca. – Ze względów organizacyjnych zapisy kończymy na tydzień przez imprezą. Nie będzie możliwości dopisać się do listy w dniu zawodów – apelują organizatorzy.

Wiosenny Półmaraton Elaktywnych jest jedną z pierwszych imprez biegowych w Elblągu w tym roku, ma być też okazją do „przetarcia się” przed zaplanowaną na 22 kwietnia Ultra Wysoczyzną.

- Trasa będzie prowadzić ścieżkami Bażantarni, pętla będzie liczyć 7 km, nie zabraknie podbiegów. Półmaratończycy pokonają ją trzykrotnie – dodaje Łukasz Piśkiewicz.

W sumie organizatorzy przewidują udział w zawodach około 200 osób. Start, meta i biuro zawodów będzie znajdować się na polanie za muszlą koncertową, przebieg trasy znajdziecie tutaj.

 

Wpisowe wynosi 50 zł od osoby. Trzy najlepsze osoby na każdym z dystansów wśród kobiet i mężczyzn a także trzy najlepsze sztafety otrzymają pamiątkowe statuetki.

Organizatorem zawodów jest SKS Elaktywni, a partnerami zostali Labosport i firma Open Balance. Patronem medialnym imprezy jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

 

Zapisy i regulamin zawodów na stronie elektronicznezapisy.pl

red.

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama