Otwarty Turniej Brydża Sportowego

Elbląg, Otwarty Turniej Brydża Sportowego

W miniony poniedziałek (20 lutego) w kawiarni "U Aktorów" w Elblągu rozegrany został otwarty turniej par z udziałem brydżystek i brydżystów z Elbląga i okolic pod hasłem "Elbląska Zima 2023" w ramach Grand Prix Elbląga. Gościem specjalnym turnieju był Marek Ratkowski z Dziemian Kaszubskich.

Turniej zwyciężył duet Wojciech Karpiński - Janusz Tchórzewski z Elbląga z wynikiem 65,33%. Kolejne miejsca na podium zajęli: Krzysztof Nagielski (Kwietniewo) - Jerzy Sukow (Elbląg) - 62,47%, III. Bogusław Gierulski (Elbląg) - Marek Ratkowski (Dziemiany Kaszubskie) - 57,80%. Dalsze miejsca zajęli: IV. Andrzej Kremski (Zajeziedrze) - Jacek Ridinger (Elbląg), V. Anna Dworakowska - Marek Czapliński (Elbląg), VI. Ryszard Mytych - Mariusz Sarnowski (Elbląg), VII. Regina Wołek - Andrzej Szyc (Elbląg), VIII. Andrzej Skoczylas (Braniewo) - Marek Serdyński (Nowakowo), IX. Witold Deorocki - Zbigniew Listewnik (Elbląg), X. Iwona Smilgin (Elbląg) - Jerzy Kwoczek (Gronowo Górne), XI. Tadeusz Mielko - Roman Badysiak (Elbląg), XII. Waldemar Ślesicki (Nowakowo) - Bogdan Zień (Pasłęk).

- Dziękuję za zaproszenie na markową imprezę w gronie przyjaciół brydża. W imieniu uczestników zawodów pragnę podziękować Organizatorom zawodów Bogusławowi Gierulskiemu i Romanowi Badysiakowi za profesjonalne przygotowanie i organizację zawodów. Gromkie brawa należą się im za stworzenie serdecznej atmosfery i za dużą dozę życzliwości dla zwycięzców i pokonanych - mówi Tadeusz Mielko, nestor brydża sportowego z Elbląga

Zapraszamy na kolejny poniedziałkowy Otwarty Turniej Par Brydża Sportowego do pensjonatu „U Aktorów" w Elblągu. Rejestracja przed zawodami do godziny 16:45. Start o godz. 17.