UWAGA!

Piątek na Baltic Cup

Elbląg, Piątek na Baltic Cup

Wczoraj (19 października) rozpoczął się Międzynarodowy Festiwal Tańca Baltic Cup pierwsze taneczne zmagania już za nami, a ich wyniki poniżej.

Dziś (20 października) na hali Centrum Sportowo – Biznesowego najlepsze pary latynoamerykańskie walczyć będą w turnieju WDSF Open Latin, a podczas wieczornej gali zobaczyć będzie można Formację Standardową LOTOS-Jantar oraz Formację "Jazz One", w stylu jazz i broadway jazz z Egurrola Dance Studio
      
       YOUTH (16 -18 Open Kombinacja 10T)

       1 Strazdas Mindaugas - Tumonyte Gerda LITHUANIA
       2 Furman Wojciech - Hamulska Dominika POLAND
       3 Zięba Maciej - Strześnicka Magdalena POLAND
       4 Kozów Dawid - Kozów Karolina POLAND
       5 Zabrodzki Przemysław - Górnicka Krystyna POLAND
       6 Rosiek Michał - Rudnicka Weronika POLAND
      
       JUNIOR I (12-13 Open Kombinacja 10T)
       1 Lozys Mamertas - Jazilionyte Skaiste svajone LITHUANIA
       2 Czajka Kacper - Drożdż Oliwia POLAND
       3 Saarik Siim - Peensalu Simoona ESTONIA
       4 Lohmus Erik herbert - Nursi Elizabeth ESTONIA
       5 Ciesielski Jan - Rosińska Luiza POLAND
       6 Augustynowicz Tomasz - Ronowska Paulina POLAND
      
       JUNIOR II (14-15 Open Kombinacja 10T)

       1 Brzozowski Mateusz - Możdżonek Justyna POLAND
       2 Podgajny Dawid - Popek Oliwia POLAND
       3 Laaneots Werner Robert - Lohmus Laura liisa ESTONIA
       4 Kieszek Michał - Kusy Teresa POLAND
       5 Jantson Martin - Kessa Kerstin ESTONIA
       6 Degutis Einoras - Seskaite Areta LITHUANIA
      
       JUVENILE (8-11 Open Kombinacja 8T)
       1 Kivisaar Kris jarlet - Barjabin Silvia Suzanne ESTONIA
       2 Kullamaa Kert - Kokk Carowyn ESTONIA
       3 Lillenberk Kert - Sukles Eliisa ESTONIA
       4 Kaldaru Kaspar - Lootus Maria Elisabeth ESTONIA
       5 Bochenek Kamil - Woźny Karolina POLAND
       6 Holm Leho - Lutter Marleen ESTONIA
      
       ADULT RS ST (Pow. 15 RS Open Standard)

       1 Jakas Vilius - Siriunaite Gabriele LITHUANIA
       2 Nagórski Maciej - Froń Magdalena POLAND
       3 Tomaka Radosław - Kiwior Wioletta POLAND
       4 Borówka Paweł - Baran Agnieszka POLAND
       5 Kozów Dawid - Kozów Karolina POLAND
       6 Popowski Adam - Karpińska Paulina POLAND – EKT JANTAR
       ….
       8 Drozd Damian - Sokołowska Monika POLAND – EKT JANTAR
      
       ADULT RS LA (Pow. 15 RS Open Latin)
       1 Walczak Maciej - Piaseczna Anna POLAND
       2 Płukarski Igor - Filipczuk Paulina POLAND
       3 Kharlamov Ilya - Tarabrina Julia RUSSIA
       4 Lewandowski Błażej - Kapanowska Marta POLAND
       5 Rygielski Maciej - Czarnecka Ewelina POLAND
       6 Kaleta Dawid - Steffensen Frida SWEDEN
       7 Kuroczko Kamil - Siwek Anna POLAND
       ……
       14 Popowski Adam - Karpińska Paulina POLAND – EKT JANTAR
      
       Wyniki w systemie live dostępne są na bieżąco na stronie www.balticcup.swiatowid.elblag.pl.
      
Edyta Jasiukiewicz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama