UWAGA!

Pierwsze koty za płoty, czyli debiutancki sezon piłkarek Hanzy

 
Elbląg, Pierwsze koty za płoty, czyli debiutancki sezon piłkarek Hanzy

Piłkarki Hanzy Elbląg prowadzone przez trenera Grzegorza Szuckiego mają za sobą debiutancką rundę w rozgrywkach III ligi kobiet. Nie udało się zdobyć punktów, ale doświadczenie, które nabyły nasze zawodniczki, zapewne zaprocentuje już w rundzie wiosennej.

W kilku spotkaniach, mimo bardzo wyrównanego przebiegu, nie udało się osiągnąć korzystnego wyniku. Na szczególną uwagę zasługuje postawa naszych zawodniczek w ostatnim meczu z liderem rozgrywek, drużyną Granicy Kętrzyn. Mimo przegranej 0:2 widoczny był progres w grze naszej drużyny. Wyrównana gra przez całe zawody, kilka dogodnych stuprocnetowych sytuacji i przy odrobinie szczęścia wynik mógł być zgoła odmienny. Tym bardziej szkoda niewykorzystanej sytuacji do zdobycia choćby jednego punktu, lecz jest to bardzo dobry prognostyk na rundę rewanżową.
       Elbląska Hanza to mieszanka rutyny z młodością. Kilka zawodniczek ma doświadczenie ligowe, lecz dla większości z nich gra na dużym pełnowymiarowym boisku to był absolutny debiut. Udało się zakończyć rundę jesienną, ponadto udało się stworzyć zespół mocno zaangażowanych w działalność klubu osób, które z meczu na mecz uczyły się organizacji spotkań.
       Jak uczy historia kobiecej piłki nożnej w Elblągu, jedna słabsza runda nie oznacza, że kolejna będzie taka sama. W okresie zimowym drużyna Hanzy Elbląg weźmie udział w kilku turniejach halowych, które będą częścią przygotowań do drugiej części sezonu. Zapraszamy do śledzenia naszego fanpage, a chętne dziewczęta i panie na trening.
      
KKS Hanza Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama