UWAGA!

Pierwszy sparing Hanzy

 
Elbląg, Pierwszy sparing Hanzy
fot. nadesłana

Przygotowania Kobiecego Klubu Piłkarskie Hanza Elbląg rozpoczęte. W swoim pierwszym meczu kontrolnym, rozgrywanym przed własną publicznością, zmierzyły się z Jastrzębiem Malbork.

Początkowe minuty to przewaga Hanzy, która po kwadransie prowadziła 1:0. Po bramce mecz się wyrównał i oba zespoły stwarzały sytuację. Najdogodniejszej nie wykorzystała Hanza, która w sytuacji sam na sam nie znalazła drogi do bramki, dlatego do przerwy 1:0.
       - Drugą połowę zaczęliśmy od kilku zmian, na boisku pojawiły się młodsze zawodniczki. Chciałem aby miały możliwość sprawdzenia się na tle starszych koleżanek i zyskiwały doświadczenie - powiedział trener Hanzy Grzegorz Szucki.
       Po przerwie uległ także zmianie wynik spotkania. Drużyna z Malborka najpierw doprowadziła do wyrównania, a w końcówce przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Jastrzębia 2:1.
       - Pierwsza połowa mogła się podobać, to my utrzymywaliśmy się przy piłce, pierwsze zdobyłyśmy bramkę. Mogłyśmy podwyższyć, ale zabrakło szczęścia i skuteczności. Druga połowa była okazją dla młodych koleżanek. Póki co są różnice w warunkach fizycznych, ale wierzę, że zdobywane doświadczenie zaprocentuje w lidze - podsumowała kapitan Hanzy Dorota Proch.
      
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama